Crea sito

Me Mungon Ti Per Lagesin

Posted By photoluxury on Mar 28, 2015 |


Largesia na mban larg njerit tjetrit, mesi po presim qe te bashkohemi prap, dashura ime me mungon ti,
Githmon do jesh ne zemren time, ti sdo te me mungosh asnjeher, pse je ne menjen dhe ne zemren time, ti e ke blloku me çeles zemren time, me mungon shum ti, tanì po presi deri sa te vish ti.
Edhe mos harro, se i dashuri yt do te permen per çdo dit dhe çdo not, edhe ku do jesh e semure, i Dashuri yt do jet aty pran me ndihmu me u njall.
tanì boll shkruajta se e teprova.
Vetem nje gje ma te vogel do te them, te dua me Shpirt dhe me Zemer, Amor mio, tanì po presi 3 muaj qe te kalojn se shpejti,
ti qe me zemren tende me nzeh shpirtin ton, dhe kur afrohesh afer meje ti me bo me hap syt.
Te Dua Zemra Ime<3
Share
fidanzamento-a-distanza-anteprima-400x368-837256