Crea sito

Posts by photoluxury


Amore Mio


Posted By on Apr 7, 2015

amore-mio-_thumbDashura Ime,

╔════════════════════════════════════════════╗
║Kjo poezi shkruhet nga zemra ime. ║
║Vetem per te thon se; ║
║Kjo dashuri qe ka fillu mes nesh; ║
║Do vazhdoj perjet; ║
║Dhe vetem nje gje do ta na ndaj; ║
║Ti amo amore mio; ║
║Problemi vetem osht se tanì; ║
║Per 3 muaj do jemi larg njerit tjetrit; ║
║Dhe dhesha met thon vetem nje gje te vogle; ║
║Te dua Zemra ime, ║
║Ti ke zemren time un kam zemren tende ║
╚════════════════════════════════════════════╝

Read More

Me Mungon Ti Per Lagesin


Posted By on Mar 28, 2015

Largesia na mban larg njerit tjetrit, mesi po presim qe te bashkohemi prap, dashura ime me mungon ti,
Githmon do jesh ne zemren time, ti sdo te me mungosh asnjeher, pse je ne menjen dhe ne zemren time, ti e ke blloku me çeles zemren time, me mungon shum ti, tanì po presi deri sa te vish ti.
Edhe mos harro, se i dashuri yt do te permen per çdo dit dhe çdo not, edhe ku do jesh e semure, i Dashuri yt do jet aty pran me ndihmu me u njall.
tanì boll shkruajta se e teprova.
Vetem nje gje ma te vogel do te them, te dua me Shpirt dhe me Zemer, Amor mio, tanì po presi 3 muaj qe te kalojn se shpejti,
ti qe me zemren tende me nzeh shpirtin ton, dhe kur afrohesh afer meje ti me bo me hap syt.
Te Dua Zemra Ime<3
Share
fidanzamento-a-distanza-anteprima-400x368-837256

Read More

Pagina Facebook


Posted By on Mar 21, 2015

Pagina facebook in aggiornamento, ben presto avremmo tanti fan anche su facebook continuiamo a crescere cosìfacebook fave reworked

Read More
Contact Form

Contact Form


Posted By on Nov 4, 2014

photoluxury

PhotoLuxury PhotoIl contanct form lo trovate in fondo al sito,
se trovate una cosa che non va bene, scriveteci…
Grazie

Buona visione dallo Staff

Pamje të mira nga Stafi

Good view from the Staff

Read More