Crea sito

PhotoLuxury

PhotoLuxury la miglior pagina web di photo


Me Mungon Ti Per Lagesin


Posted By on Mar 28, 2015

Largesia na mban larg njerit tjetrit, mesi po presim qe te bashkohemi prap, dashura ime me mungon ti,
Githmon do jesh ne zemren time, ti sdo te me mungosh asnjeher, pse je ne menjen dhe ne zemren time, ti e ke blloku me çeles zemren time, me mungon shum ti, tanì po presi deri sa te vish ti.
Edhe mos harro, se i dashuri yt do te permen per çdo dit dhe çdo not, edhe ku do jesh e semure, i Dashuri yt do jet aty pran me ndihmu me u njall.
tanì boll shkruajta se e teprova.
Vetem nje gje ma te vogel do te them, te dua me Shpirt dhe me Zemer, Amor mio, tanì po presi 3 muaj qe te kalojn se shpejti,
ti qe me zemren tende me nzeh shpirtin ton, dhe kur afrohesh afer meje ti me bo me hap syt.
Te Dua Zemra Ime<3
Share
fidanzamento-a-distanza-anteprima-400x368-837256

Read More

Ti amo tanto amor mio


Posted By on Lug 1, 2015

 

Ti amo tanto tanto

Ti amo tanto tanto

 

In ogni modo tu riesci sempre a farmi sorridere
In ogni modo tu riesci a farmi uscire una lacrima di gioia dai miei occhi
In ogni modo tu riesci a rendermi la giornata più bella
In ogni giorno che passa tu sei sempre più bella
In ogni Ora_Minuto_secondo che passano io ti amo sempre di più
Amore mio ti amo tanto, sappi tu stai nei miei sogni ogni sera Ti amo

photoluxury

PhotoLuxury the web number one

 

Read More

Ne te dy


Posted By on Apr 9, 2015

Ne te 2 qe tanì  jemi larg,

Do kemi menjen vetem tek dashuria jon,

Ne se pa par njeri tjetrin nuk munemi te rrim,

Do rri ne zemren ton vetem nje gje,

Dashurua qe provojm per njeri tjetrin,

Keshtu un munem te them vetem nje gje te vogel,

Te dua me shpirt zemra ime,

Un kam zemren tende ti ke zemren time,

Te dua shumreceived_1424474537857693

Read More

Amore Mio


Posted By on Apr 7, 2015

amore-mio-_thumbDashura Ime,

╔════════════════════════════════════════════╗
║Kjo poezi shkruhet nga zemra ime. ║
║Vetem per te thon se; ║
║Kjo dashuri qe ka fillu mes nesh; ║
║Do vazhdoj perjet; ║
║Dhe vetem nje gje do ta na ndaj; ║
║Ti amo amore mio; ║
║Problemi vetem osht se tanì; ║
║Per 3 muaj do jemi larg njerit tjetrit; ║
║Dhe dhesha met thon vetem nje gje te vogle; ║
║Te dua Zemra ime, ║
║Ti ke zemren time un kam zemren tende ║
╚════════════════════════════════════════════╝

Read More

Pagina Facebook


Posted By on Mar 21, 2015

Pagina facebook in aggiornamento, ben presto avremmo tanti fan anche su facebook continuiamo a crescere cosìfacebook fave reworked

Read More